تبليغات
تبليغات
bullet  خرید آنلاین :
با اضافه شدن قسمت خرید آنلاین به سایت، شرکت پازل نت گامی دیگر در عرصه مشتری مداری و حمایت از مشتریان خود برداشته است.

پازل نت با راه اندازی این قسمت، بستری مناسب را برای صرفه جویی در وقت و هزینه شما کاربران محترم فراهم آورده است تا توانسته باشد علاوه بر صرفه جویی در زمان و همچنین  ایجاد امکان  خرید 24 ساعته اشتراک های پازل نت، با در نظر گرفتن تخفیف 20 درصدی برای خرید آنلاین، رضایت شما عزیزان را نیز جلب نماید.

برای خرید آنلاین، باید از کارت های بانکی عضو شبکه شتابي استفاده نمایید که قابلیت خرید اینترنتی را دارند و علاوه بر شماره کارت 16 رقمی، دارای رمز اینترنتی (رمز دوم ) و نیز کد CVV2 و تاریخ انقضاء هستند.

این امکان که در زمانهایی که کاربران دسترسی به مراکز فروش ندارند اهمیت بیشتری می یابد با وجود تخفیف 20 درصدی اعمال شده در آن برای خرید کلیه اشتراک ها از کارت 3 ساعته تا اشتراک 200 ساعته و نیز از اشتراک ماهیانه نامحدود تا اشتراک سالیانه نامحدود موجب دست یابی مشترکین پازل نت به اشتراک های اینترنت با قیمت پایین تر از بازار خواهد شد.

ضمنا کلیه کاربران پازل نت می توانند با مراجعه به بخش "وضعیت اعتبار" پس از وارد کردن نام کاربری و رمز ورود خود در قسمت "شارژ آنلاین" اشتراک های قدیمی خود را نیز با 20 درصد تخفیف شارژ کنند.

اکیدا توصیه می نماییم که قبل از انجام عملیات خرید فایل های راهنمای خرید آنلاین پازل نت را دانلود و مطالعه کنید و سپس با زدن دکمه خرید آنلاین در زیر به صفحه خرید آنلاین رفته و از این امکان بهره مند شوید.

خرید آنلاین


© 2007 www.puzzlenet.ir, All right reserved, This website was optimized for display sizes 1024 by 768 pixles and up, Graphic by Argoun