تبليغات
تبليغات
bullet  درباره ما :
شركت‌ پازل نت، بزرگترین مجموعه فعال در حوزه‌ي ارايه‌ي خدمات دسترسي به اينترنت و راهكارهاي ارتباطي اينترنتي در شمال شرق استان تهران است كه توانسته از زمان آغاز به کار خود در سال 1386، خدمات كارسازي را در اين حوزه به مشتريان منطقه ارايه كند. پازل نت اولين ارايه‌كننده‌ي خدمات اینترنت Dial up و IN با خطوط E1 در منطقه ، اولين ارايه‌كننده‌ي خدمات اینترنت پرسرعت ADSL و Wireless و همچنین اولین و تنها سرویس دهنده حاضر با تکنولوژی فیبر نوری در مناطق شرقی استان تهران به شمار مي‌آيد.

شرکت پازل نت فعالیت خود را با مجوز رسمی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در سال 1386 آغاز نمود و توانست به سرعت اعتماد مشترکین اینترنتی منطقه را جلب نماید.

پازل نت با بهره‌گيري از پيشرفته‌ترين و مجهزترين تجهيزات و فناوري‌هاي روز ، توانسته است سطح كيفي خدمات خود را به سطح مورد انتظار مخاطبان و مشتريان خويش نزديك سازد و با برنامه‌اي منسجم و نظام‌يافته به حركت رو به رشد خود براي ارتقاي اين سطح كيفي و تامين رضايت و خوشنودي مشتريان ادامه دهد. به گونه‌اي كه هم‌اكنون، هزاران كاربر خانگي و سازمان و شركت های مختلف در منطقه از خدمات پازل نت براي دسترسي به اينترنت و برقراري ارتباط با شبكه‌هاي محلي و جهاني بهره می برند.

گفتني‌ست، شركت‌ پازل نت براي بالابردن رضايت‌مندي مشتريان خود، موفق شده است با استفاده‌ي بهينه از ابزارهاي توان‌مند مبتني بر IT ، راه‌هاي موثر و سودمندي براي برقراري ارتباط مداوم با مشتريان در پيش گيرد تا بتواند خدمات مورد نياز آنان را با بالاترين كيفيت و در كوتاه‌ترين زمان ممكن به آنها ارايه كند. از اين روي، تعداد مشتريان پازل نت طي مدت فعاليت، رشد چشم‌گيري داشته است و اين روند فزاينده همچنان ادامه دارد، به گونه‌اي كه روزانه تعداد قابل توجهي به جمع استفاده‌كنندگان از خدمات پازل نت مي‌پيوندند.

© 2013 www.puzzlenet.ir, All right reserved, Best display sizes 1024 by 768 pixles and up, Graphic by Argoun . Web Design by : Sardari